A koronavírusról

Szünetelnek istentiszteleteink és hétközi alkalmaink

A koronavírusról

Zsinati_Elnökség_közleménye  érkezett hozzánk a koronavírus járvány következtében kialakult helyzetről, mely gyülekezeteink életét, működését bizonytalan ideig befolyásolja. Eszerint gyülekezeteinkben szüneteltetnünk kell az istentiszteleti és hétközi alkalmakat.

A vasárnap délelőtti istentisztelet idejében 10 órakor meghallgathatja az igehirdetést a honlapunk “Igehirdetések” rovatában.

Kérjük a családok fiatalabb tagjait, segítsenek a környezetükben élő, világháló használatához nem szokott időseknek, hogy hozzáférhessenek a közzétett igehirdetésekhez és meghallgathassák azt.

Könyörögjünk Istenhez, hogy oltalmazzon meg a fertőzéstől, és vigye végbe bennünk azt, amit a járvány által elérni szeretne: életértékeink újragondolását, s azt, hogy foglalkoztunk-e eleget az ő dolgaival, megadtuk-e időnkből azt, ami abból Istennek jár, ébredt-e hála bennünk mindazért, amit az ő erejével elértünk az életben.

a Presbitérium