Elmaradó események

A Reformáció 500 rendezvénysorozatunk részeként terveztük Dinnyés József koncertjét október 8-ra, valamint ugyancsak e rendezvénysorozat keretében terveztük október 15-én vasárnap a Debreceni Kántus és a budapesti Psalterium Hungaricum összevont kórusának koncertjét.

A tervezéskor, az időpontok egyeztetésekor nem volt előre látható, hogy a templom felújítása ezekre az időpontokra milyen készültséget ér el. Mostanra világos, hogy a rendezvényeknek a templom nem adhat helyet.

Dinnyés József koncertjét későbbi időpontban, jövőre rendezzük meg, a sárospataki gyülekezet fennállásának 480. évében.

A Debreceni Kántus és a budapesti Psalterium Hungaricum összevont kórusának koncertjét október 15-én 17 órai kezdettel a Sárospataki Református Teológiai Akadémia Imatermében rendezzük. Honlapunk látogatóit addig részletesebben is tájékoztatjuk.

A változások miatt honlapunk olvasóinak szíves megértését kérjük.