Emlékeztető

Egyházfenntartói járulék

Emlékeztető

Az esztendő utolsó negyedében vagyunk. Megköszönve egyházfenntartóink eddigi áldozatvállalását, szeretettel emlékeztetjük gyülekezetünk tagjait, hogy gondoljanak egyházfenntartói járulékuk befizetésére. Fontos, hogy, ne húzódjon át a következő évre, mert az ez évre szánt támogatásukat idén tudjuk könyvelni. A jó rend érdekében tehát lényeges, hogy a befizetés idén megtörténjen. Idén több olyan lényeges, állagmegóvást célzó és közösségeinket építő vagy működésünket takarékosabbá tevő beruházást végeztünk, melyek komoly kiadással jártak. Egyházközségünk azokból a fenntartói járulékokból és adományokból tartja fenn magát, amit tagjai befizetnek. A befizetések személyesen, csekken vagy átutalással tehetők meg.

Köszönettel: a Presbitérium