Emlékeztető

Egyházfenntartás

Emlékeztető

Már csak néhány nap és reménységünk szerint magunk mögött hagyhatjuk az óesztendőt. Megköszönve egyházfenntartóink eddigi áldozatvállalását, szeretettel emlékeztetjük gyülekezetünk tagjait, hogy gondoljanak egyházfenntartói járulékuk befizetésére. Fontos, hogy, ne húzódjon át a következő évre, mert az ez évre szánt támogatásukat idén tudjuk könyvelni. A jó rend érdekében tehát lényeges, hogy a befizetés idén megtörténjen. Az év során több olyan lényeges, állagmegóvást célzó és közösségeinket építő vagy működésünket takarékosabbá tevő beruházást végeztünk, melyek komoly kiadással jártak. Egyházközségünk azokból a fenntartói járulékokból és adományokból tartja fenn magát, amit tagjai befizetnek. A befizetések személyesen, csekken vagy átutalással tehetők meg.

Köszönettel: a Presbitérium