Hoppá!

Elfelejtettem volna?

Hoppá!

Még van néhány hónap az esztendőből. Megköszönve egyházfenntartóink eddigi áldozatvállalását, szeretettel emlékeztetjük gyülekezetünk tagjait, hogy gondoljanak egyházfenntartói járulékuk befizetésére. Ha lehet, ne húzódjon át a következő évre, mert az ez évre szánt támogatásukat idén tudjuk könyvelni. A választói névjegyzékben azokat tüntetjük fel, akik ennek a kötelezettségüknek eleget tesznek. A jó rend érdekében fontos, hogy a befizetés idén megtörténjen. A befizetések személyesen, csekken vagy átutalással tehetők meg. Egyházközségünk azokból a fenntartói járulékokból és adományokból tartja fenn magát, amit tagjai befizetnek.

Köszönettel: a Presbitérium