Istentiszteletek, bibliaórák

Mindenkit várunk!

Istentiszteletek, bibliaórák

Február 4. vasárnap – 9 óra Konfirmációs felkészítés (Lorántffy terem), 10 óra Istentisztelet (Mudrány étterem), 10 óra Gyermekistentisztelet (Lorántffy terem), 17 óra Istentisztelet (Lorántffy terem)

Február 6. kedd 17 óra – ifjúsági bibliaóra (Lorántffy terem)

Február 7. szerda 17 óra – Gyülekezeti bibliaóra (Lorántffy terem)

Február 9. péntek 17 óra – Imaóra (Lorántffy terem)

Február 11. vasárnap – 9 óra Konfirmációs felkészítés (Lorántffy terem), 10 óra Istentisztelet (Mudrány étterem), 10 óra Gyermekistentisztelet (Lorántffy terem), 17 óra Istentisztelet (Lorántffy terem)

Február 13. kedd 17 óra – ifjúsági bibliaóra (Lorántffy terem)

Február 14. szerda 17 óra – Gyülekezeti bibliaóra (Lorántffy terem)

Február 18-án böjt első vasárnapja lesz. Gyülekezetünk hagyományos rendje szerint ekkor az úrasztalát is megterítjük, de előtte bűnbánati istentiszteletekkel készülünk az úrvacsoravételre. Csütörtöktől szombatig esténként 17 órai kezdettel a Lorántffy teremben bűnbánati istentiszteleteket tartunk, melyeknek rendjét itt megtekintheti.

Február 15. csütörtök 17 óra – Bűnbánati istentisztelet (Lorántffy terem)

Február 16. péntek 17 óra – Bűnbánati istentisztelet (Lorántffy terem)

Február 17. szombat – 17 óra – Bűnbánati istentisztelet (Lorántffy terem)

Február 18. vasárnap – 9 óra Konfirmációs felkészítés (Lorántffy terem),10 óra Istentisztelet úrvacsoraosztással (Mudrány étterem), 10 óra Gyermekistentisztelet (Lorántffy terem), 16 óra Istentisztelet úrvacsoraosztással (Mudrány étterem) A teológus ifjúság csendesnapja lesz a hétvégén. Gyülekezetünk meghívást kapott a diákságtól, tartsuk istentiszteletünket együtt és vegyünk részt az általuk szervezett úrvacsorai közösségben. A testvéri hívást elfogadjuk, ezért tartjuk esti istentiszteletünket a szokásostól eltérő időpontban és helyen, február 18-án 16 órakor a Mudrány étteremben. Így a Lorántffy teremben február 18-án este nem tartunk istentiszteletet.