Konfirmációs foglalkozás

Vasárnaponként 9-től

Konfirmációs foglalkozás

Elkezdtük konfirmandus csoportunkkal a felkészítő foglalkozást. Hálásak vagyunk azokért, akikkel a csoportfoglalkozás elindulhat, akik hívásunkra jelentkeztek. Akik eddig ezt nem tudták megtenni, de szeretnének csatlakozni hozzánk, nincs akadálya, jöjjenek.

Sőt, ha valaki tud a környezetében olyan 12. évét betöltött gyermekről, aki nem kapott volna értesítést, irányítsa hozzánk személyesen vagy hivatalunk bármilyen elérhetőségén. Ha valaki nincs megkeresztelve, nem akadálya a jelentkezésnek.

A felkészítő foglalkozások vasárnaponként 9 órától lesznek a Lelkészi Hivatal épületében lévő Lorántffy-teremben. A konfirmációs óra után a gyermekek a 10 órakor kezdődő templomi istentiszteleten is részt vesznek.

Kérjük a gyermekeket, jegyzetfüzetet, írószerszámot.

Fontos, hogy a gyülekezet hordozza imádságban ezt a munkát.

Köszönettel: Dr. Fodor Ferenc lelkipásztor