Menekülők, még mindig

Segítsünk, ahogy lehet!

Menekülők, még mindig

Kárpátalja felől még mindig érkeznek menekültek folyamatosan. Fontos azonban azokra is gondolnunk, akik odahaza maradnak. Szülőföldjükön maradásuk segítése éppoly fontos, mint segíteni azoknak, akik kénytelenek otthonukat, megszokott környezetüket elhagyni és egy ismeretlen jövendő felé elindulni.

Az utóbbi időben gyülekezetünk az otthon maradás terén is nyújtott segítséget, amit szeretnénk folytatni. Kérünk minden jó szándékú embert, gyülekezetünk tagjait, támogassák adományukkal ezt a munkát.

Adományukat munkanapokon hivatali időben a Lelkészi Hivatalban fizethetik be vagy átutalhatják a 11734169 – 20002042 számlaszámra.

Köszönjük!