Sárospataki Református Egyházért Alapítvány

Sárospataki Református Egyházért Alapítvány

Az adózó állampolgároknak lehetősége van adójuk 2×1 %-a felől rendelkezni. Kérjük, éljen ezzel a lehetőséggel és támogassa az 1996-ban létrehozott Sárospataki Református Egyházért Alapítványt. Az alapítvány rendszeresen támogatja gyülekezetünk missziós céljait, érték közvetítésre és megőrzésre irányuló tevékenységét, rászoruló családok helyzetének javítását.

Az Alapítvány bankszámlaszáma: OTP Sárospatak 11734169 20005241

Adószám 1% adományozáshoz: 18421064-1-05
Vállalkozások által nyújtott támogatás a hatályos jogszabályok szerint költségként elszámolható, az adóalapot csökkenti.

Adója másik 1 %-a felől is rendelkezhet. Kérjük, ajánlja fel azt a Magyarországi Református Egyház javára. Országos egyházunk technikai száma: 0066
Köszönjük minden eddigi támogatását, és az 1% felajánlását!

a Kuratórium