Üdvözlő lap

A Rákóczi és Lorántffy családról röviden

Üdvözlő lap

Egyházközségünk üdvözlőlapot adott ki az egyetemes reformáció 500. (2017) és a sárospataki reformáció 480. (2018) évfordulója alkalmából. Informatív, szép kivitelű, és több célra használható. Ajánljuk képeslapként, ajándék kísérőként és sárospataki üdvözletként. Az üdvözlőlap elején és hátlapján a Rákóczi-Lorántffy család családfája látható. Kinyitva baloldalt a család vonalán hat nemzedék jelentősebb tagjai ismerhetők meg röviden. A szabadon maradó, üresen hagyott oldalra lehet írni a szeretteinknek megfogalmazott jókívánságokat. A képeslapra szánt adományt a templom felújítására fordítjuk. Érdeklődni a Lelkészi Hivatalban lehet.