Üdvözlőlap Sárospatakról

A Rákóczi-Lorántffy családról röviden

Üdvözlőlap Sárospatakról

Egyházközségünk karácsonyi üdvözlőlapot adott ki az egyetemes reformáció 500. (2017) és a sárospataki reformáció 480. (2018) évfordulója alkalmából. Informatív, szép kivitelű, és több célra használható. Ajánljuk karácsonyi képeslapként, ajándék kísérőként és sárospataki üdvözletként. Alkalmas arra, hogy szeretteinknek ezzel kívánjunk áldott ünnepeket. Az üdvözlőlap elején és hátlapján a Rákóczi-Lorántffy család családfája látható. Kinyitva baloldalt a család vonalán hat nemzedék jelentősebb tagjai ismerhetők meg röviden. A szabadon maradó, üresen hagyott oldalra lehet írni a szeretteinknek megfogalmazott jókívánságokat. Tartozik az üdvözlőlaphoz egy pausz anyagú, karácsonyi szimbólumot tartalmazó lap is. Ha valaki más alkalomkor kívánja küldeni, a pausz lap elhagyásával megteheti. A képeslapra szánt adományt a templom felújítására fordítjuk. Érdeklődni a Lelkészi Hivatalban lehet.

A kinyitható üdvözlőlapba helyezhető, karácsonyi szimbólumot tartalmazó pausz lap