Ünnepi istentiszteleti rend

December 17-26. között

Ünnepi istentiszteleti rend

Krisztus Urunk születésének ünnepén istentiszteleteink rendje a következőképpen alakul:

December 17-22. között – hétfőtől szombatig – minden este 17 órai kezdettel a Lorántffy-teremben bűnbánati istentiszteletek lesznek, így készülünk az ünnepre, az úrvacsora vételére. A karácsony előtti bűnbánati istentiszteletek rendjét a kékkel jelzett felületre kattintva megnézheti. Jó, ha az igéket előzetesen áttanulmányozza, mert segíti az igehirdetés üzenetét megérteni.

• December 23. vasárnap 10 óra Istentisztelet (Templom)
  • December 23. vasárnap 17 óra Istentisztelet (Lorántffy-terem)
  • December 24. hétfő szentesti gyermekkarácsonyi istentisztelet (Templom)
  • December 25. kedd Karácsony első napja 10 óra Istentisztelet úrvacsorával (Templom)