Ebédosztás február 10-én

Meghirdetett ebédosztás sorozatunk részeként február 10-én gyülekezetünk osztott ebédet a piactéren. Kövér Zsolt szervezésében a Missziói Bizottság és a Presbitérium néhány tagja bonyolította le az osztást. A finom gulyást a már ebédosztásban is részt vett Untener Barnabás főzte ezúttal is, mint korábban is adományként, önköltségi áron. Azokat, akik eddig, és ezután részt vettek, részt vesznek ilyen szervezésben, Jézus az Atya “áldott embereinek” nevezi: “éheztem és ennem adtatok, szomjúhoztam és innom adtatok … amennyiben megcselekedtétek eggyel ez én legkisebb atyámfiai közül, velem cselekedtétek meg” (Máté 25,35 kk.). Aki ad, annak a csodának lesz átélője, hogy nem lesz kevesebbje. Sem anyagiakban, sem időben. Istennek van hatalma mindezeket visszaadni.

Csak továbbadni tudjuk, amit Istentől kaptunk. Nekünk önmagunkban semmink sincs.

Sorsok

Munkatársaink

Egy tál meleg étel

Az étel mellé testvéri szó, hívás a gyülekezetbe