Egyetemes Imahét 2020

A sárospataki történelmi felekezetek tagjai az Egyetemes Imahét estéin idén is összegyülekeztek közös imádkozásra. Január 20-án, hétfőn a végardói görög katolikus templomban tartott istentisztelettel kezdődött az imaheti sorozat. Kedden a bodroghalászi református templomban, szerdán a belvárosi görög katolikus hívek templomában, csütörtökön a belvárosi református templomban tartottak istiszteletet, a záró istentisztelet a római katolikus templomban volt, ahol a vendéglátó gyülekezet énekkara is szolgált.

Honlapunk olvasóinak a záró istentiszteleten készült fényképekből adunk közre itt néhányat.

Bereczkei Miklós plébános nyitotta meg az istentiszteletet és köszöntötte a híveket.

A történelmi felekezetek papjai, lelkipásztorai

Az Ige hirdetője

A résztvevők egy csoportja

Valamennyi lelkész megáldotta a gyülekezetet