Házasság hete
A házasság hete vasárnapjának istentiszteletén a gyülekezetünk testvéri közösségének a Ruth 1,16-17 alapján, hangzott az üzenet, melynek központi gondolata, hogy maga az Úr mondja mindnyájunknak: veletek megyek.
Egyházközségünkben ez esztendőben különös figyelmet szentelünk az Isten „veled vagyok” kijelentésének. Megvallhatjuk, hogy minden nap érezzük az Úr jelenlétét. Az Ő áldásában részesült valamennyi jelenlévő házaspár.
Az istentiszteletet követően pedig szeretetvendégségen maradhattunk még együtt. Jó volt megtapasztalni, hogy különböző történetek, hogyan érnek össze az Isten hűségének szabadságában.










