Házasság hete

A házasság hete vasárnapjának istentiszteletén a gyülekezetünk testvéri közösségének a Ruth 1,16-17 alapján, hangzott az üzenet, melynek központi gondolata, hogy maga az Úr mondja mindnyájunknak: veletek megyek.

Egyházközségünkben ez esztendőben különös figyelmet szentelünk az Isten „veled vagyok” kijelentésének. Megvallhatjuk, hogy minden nap érezzük az Úr jelenlétét. Az Ő áldásában részesült valamennyi jelenlévő házaspár.

Az istentiszteletet követően pedig szeretetvendégségen maradhattunk még együtt. Jó volt megtapasztalni, hogy különböző történetek, hogyan érnek össze az Isten hűségének szabadságában.

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone