Kékvödör

A Dorkász Segélyszervezet kezdeményezéséhez csatlakoztunk az általuk meghirdeetett “Kékvödör” programmal. Harminc vödörnyi tartós élelmiszert gyűjtött össze gyülekezetünk, ezúttal kárpátaljai rászruló családoknak. Adományunkat december 8-án adtuk át Beregszászon. Ezúton is köszönjük az adományt összegyűjtő híveink áldozatkészségét.

Az átadás után találkoztunk Nagy Béálával, a Kárpátaljai Református Egyházkerület főgondnokával.

Jobbról: Nagy Béla egyházkerületi főgondnok, Hunyadi Attila esperes, Pásztor Gyula, a Sárospataki Református Teológiai Akadémia (SRTA) spirituálisa. Szemben: Dr. Füsti-Molnár Szilveszter, a SRTA rektora. Balról: dr. Fodor Ferenc lelkipásztor és felesége, SRTA tanára