Május 13

Május 13-án volt gyülekezetünk segédlelkésze – Balogh Milán – vizsga istentisztelete. A lelkészjelöltek nemcsak elméleti vizsgákat tesznek, hanem tanulmányaik legvégén gyülekezeti közösségben végeznek szolgálatot. A teológia intézmény által kiküldött tanárai előre megkapják az istentisztelet anyagát, sőt az előkészület menetét tanúsító szakmai anyagot is. Ennek alapján történik a lelkészjelöltek vizsgáztatása. Az igehirdetést meghallgathatja az “Igehirdetések” címsoron.

Az istentiszteleten részt vett és énekkel szolgált a Tiszaladányi Református Egyházközség énekkara Dr. Szemánné Görög Marianna lelkipásztor vezetésével.

A vizsgázó ifjú lelkészjelölt

A tiszaladányi gyülekezet énekkara