Pezsgő élet a Mocorgóban

Közös öröme templomunk felújítása azoknak, akik kötődnek a gyülekezethez. A felújításkor kialakítottunk egy gyermekbarát szobát, melyet Mocorgónak neveztünk el. Korábban raktározásra használták a sötét, ablak és ajtó nélküli helyiséget. Mára barátságos, életet sugárzó és igen nagy népszerűségnek örvendő helyiség lett. Olyan kisgyermekeket hoznak ide a szüleik, akiket korosztályuk miatt még nem lehet gyermeistentiszteletre vinni. Jöhetnek azok is, akik keresztelésre hozták gyermekeiket. A szertartás után együtt maradhatnak a gyülekezettel. A templom felé hangszigetelt nagy ablak néz, mely nem engedi át az egészséges gyermekzsivajt, de hangszórón keresztül a szülők követhetik, az ablakon keresztül láthatják, ami a templomban történik. Ha a Mocorgóban gyermekfoglalkozást akarunk tartani, a hangszóró kikapcsolható.

Biztatjuk honlapunk olvasóit, hozzák aprócska gyermekeiket, unokáikat az istentiszteletre. Az alábbi képek jól mutatják, milyen pezsgő élet zajlik ott.

Impozáns, nagy hangszigetelt ablak

Szülők és kisgyermekek