Viharkár

Az augusztus 22-i vihar városunkban komoly károkat okozott. A református templom északi és déli oldalán a héjazatot megbontotta, valamint az Ifjúsági Ház tetőzetét. Az esti órákban bejelentésünkre a tűzoltóság kivonult és a megmozdult cserepeket helyükre tették, így a templom melletti járdán közlekedőket nem fenyegeti balesetveszély. Az összetört cserepeket azonban sürgősen pótolni kell, hogy a további károkat megelőzzük. A templom észak-keleti oldalán a padláson komoly beázás látszik, de nehéz megállapítani, hogy milyen mennyiségű víz zúdult be a megbontott tetőzeten keresztül. Bizakodunk, hogy a boltíveket és a födémet nem áztatta át.

Előtérben az Ifjúsági Ház, hátrébb a templom megbontott héjazata látszik. A templomról mintegy harminc cserepet sodort le a vihar.