Kirándulás

Lehetőségeink szerint évente gyülekezeti kirándulást szervezünk. Nem kegyes turisták kívánunk lenni, hanem a gyülekezetépítés egyik módját látjuk ebben, továbbá méltó megismernünk a Kárpát-medence történeti, egyháztörténeti és jelenkori egyházi nevezetességeit. Önmagunk értelmezése nem is lehetséges teljességgel, ha csak a jelenlegi határokon belül gondolkodunk, hiszen mi, magyarok Kárpát-medencei emberek vagyunk.

2013. – Erdély

2013 nyarán gyülekezetünk egy csoportjával egy nagy erdélyi körutat szerveztünk. Nagyvárad, Kolozsvár, Marosvásárhely, Székelyudvarhely, Gyergyószentmiklós, Szárhegy, vissza Kolozsvár, Zilah útvonalon haladtunk. Élményekben gazdagon tértünk haza.

2014. – Felvidék

2014 nyarán Felvidék déli régióiba szerveztünk utat. Sárospatak, Sátoraljaújhely, Kassa, Rozsnyó,Krasznahorka, Hanva, Rimaszombat, Fülek, Losonc, Alsósztregova, Érsekújvár, Komárom, Somorja, Pozsony, Dévény, majd vissza Komárom, Búcs, Párkány útvonalon Visegrádon át az M3 autópályán Sárospatakra.