Bíróné Kocsi Renáta

a Lelkészi Hivatal adminisztrátora. Ő fogadja azokat, akik hivatalunkat felkeresik. Adományok, fenntartói járulékok átvételét intézi, keresztelés, konfirmáció, esküvői ügyintézés, temetkezés, sírhely váltás vagy újraváltás ügyintézésekor tájékoztatást ad, ő fogadja a telefonhívásokat.

Kovácsné Lovas Éva

szintén irodai munkatársunk. 2014-ben tértünk át az ügyvitel teljes körű számítógépes nyilvántartására. Az adatok és információk összegyűjtésében és számítógépre való felvitelében segítségünk.

Kajati József

a temető rendjét tartja fenn. A Lelkészi Hivatalban történt előzetes intézkedés után a gyászolókat vagy nyughelyek holléte felől érdeklődőket fogadja és ad tájékoztatást.

Sáfrányos Jenő

az egyházközség területén – főképp a temetőben – lévő parkok, templomkert, Lelkészi Hivatal udvara gondozását végzi.

Varga Ferencné

Harangozó-egyházfi. A Lelkészi Hivatal, a Templom, Lorántffy-terem és a Rákóczi-ház, Ifjúsági Ház, valamint környezetük rendben tartását végzi. Esküvőkkor előkészíti a Templomot.