Bíróné Kocsi Renáta

a Lelkészi Hivatal adminisztrátora. Ő fogadja azokat, akik hivatalunkat felkeresik. Adományok, fenntartói járulékok átvételét intézi, keresztelés, konfirmáció, esküvői ügyintézés, temetkezés, sírhely váltás vagy újraváltás ügyintézésekor tájékoztatást ad, ő fogadja a telefonhívásokat.

Kovácsné Lovas Éva

szintén irodai munkatársunk. 2014-ben tértünk át az ügyvitel teljes körű számítógépes nyilvántartására. Az adatok és információk összegyűjtésében és számítógépre való felvitelében segítségünk.

Demeter Ferencné

az irodai adminisztrációban munkatársunk. Főleg a régi iratok, jegyzőkönyvek, anyakönyvek és egyéb nyilvántartások értékmentést célzó digitalizálásával foglalkozik.

Kajati József

a temető rendjét tartja fenn. A Lelkészi Hivatalban történt előzetes intézkedés után a gyászolókat vagy nyughelyek holléte felől érdeklődőket fogadja és ad tájékoztatást.

Horváth János, Kosztor Csaba, Kovács Bertalan

az egyházközség területén – főképp a temetőben – lévő parkok, templomkert, Lelkészi Hivatal udvara gondozását végzik.