Kovácsné Lovas Éva

a Lelkészi Hivatal adminisztrátora. Ő fogadja azokat, akik hivatalunkat felkeresik. Adományok, fenntartói járulékok átvételét intézi, keresztelés, konfirmáció, esküvői ügyintézés, temetkezés, sírhely váltás vagy újraváltás ügyintézésekor tájékoztatást ad, ő fogadja a telefonhívásokat. Foglalkozik a 2014 óta bevezetett elektronikus egyházközségi számítógépes adatnyilvántartás feltöltésével, frissítésével.

Demeter Lászlóné

az irodai adminisztrációban munkatársunk. Főleg a régi iratok, jegyzőkönyvek, anyakönyvek és egyéb nyilvántartások értékmentést célzó digitalizálásával foglalkozik.

Perge Sándorné és Tóth Enikő Edit

a Lelkészi Hivatal, gyülekezeti ház, templom és a többi egyházi ingatlan tisztaságáért és rendben tartásáért felelős. Istentiszteletekre, esküvőkre és egyéb egyházi rendezvényekre előkészítik, nyitják-zárják a templomot.

Perge Sándorné

Tóth Enikő Edit

Kajati József

a temető rendjét tartja fenn. A Lelkészi Hivatalban történt előzetes intézkedés után a gyászolókat vagy nyughelyek holléte felől érdeklődőket fogadja és ad tájékoztatást.

Kovács Bertalan és Kosztor Csaba

az egyházközség területén – főképp a temetőben – lévő parkok, templomkert, Lelkészi Hivatal udvara gondozását végzik.

Kovács Bertalan

Kosztor Csaba