Adat nyilvántartás

Egyházközségünk 2014-ben korszerű, a korábbi papíralapú ügyvitelhez képest könnyebben, gyorsabban és pontosabban kezelhető elektronikus nyilvántartási rendszerre tért át, mely mind az egyháztagok nyilvántartását, könyvelést, mind a temetői nyilvántartást magába foglalja. Az itt letölthető adatlapot elektronikus úton vagy papíralapon egyaránt eljuttathatja hivatalunkhoz. Aki az elektronikus küldést választja, a refegyhaz.patak@gmail.com címre legyen szíves küldeni. Aki már korábban megtette, ezúton is köszönjük.

Ugyanilyen fontos és nagy segítség, ha 2014 előtt váltott vagy újraváltott sírokról kiállított bármiféle, birtokában lévő számlát, nyugtát, bizonylatot vagy igazolást, megállapodást szkennelve vagy fénymásolatban eljuttatná hozzánk, esetleg betekintésre hivatalunkban eredetben bemutatná.

Honlap olvasóink mindkét szíves közreműködése, segítsége nagyban megkönnyíti és gyorsítja az adatok pontosítását.