Adat nyilvántartás

Egyházközségünk 2014-ben új, könnyebben, gyorsabban és pontosabban kezelhető nyilvántartási rendszerre tért át, mely mind az egyháztagok, mind a temetői nyilvántartást magába foglalja. Az itt letölthető adatlapot elektronikus úton vagy papíralapon egyaránt eljuttathatja hivatalunkhoz. Aki az elektronikus küldést választja, a refegyhaz.patak@gmail.com címre legyen szíves küldeni. Aki már korábban megtette, ezúton is köszönjük.

Ugyanilyen fontos és nagy segítség, ha 2014 előtt váltott vagy újraváltott sírokról kiállított bármiféle, birtokában lévő számlát, nyugtát, bizonylatot vagy igazolást eljuttatná hozzánk szkennelve vagy fénymásolatban, esetleg eredetben bemutatná hivatalunkban.

Honlap olvasóink mindkét szíves közreműködése, segítsége nagyban megkönnyítené és gyorsítaná az adatok pontosítását, s az új nyilvántartási rendszerre való áttérésünket.