Szállás

2014-ben belső felújítást végeztünk a városközpontban, a templomkertben (Rákóczi út 11.) lévő lakás utcai frontjának helyiségeben, a ma Rákóczi-háznak nevezett épületen. 2020-ban pedig az épület Rákóczi út, valamint a templomkert felőli homlokzata újult meg. Egyházi vendégeinket ebben az apartmanban szállásoljuk el, ahol két ember kényelmes elhelyezésére van lehetőség. Igény esetén egy 16 négyzetméteres, világos közösségi helyiséget is rendelkezésre bocsátunk, mely ugyanabból az előtérből nyílik. Részletekről a Lelkészi Hivatal elérhetőségein lehet érdeklődni (+36 47 311 213, +36 30 835 1538, refegyhaz.patak@gmail.com, 3950 Sárospatak, Kossuth Lajos út 18.).

Rákóczi út 11. Ilyen volt a felújítás előtt.

Ma ilyen.

Háttérben a vendégszállás templomkert felőli része.

Az előtér

Az előtérből balra a vendégszoba, szemben a konyha és étkező

Vendégszoba

Konyha