Férfikör

Nyári hónapok kivételével – ősztől tavaszig – havonta egy alkalommal, a hónap első hétfőjén 18 órai kezdettel Férfikört szervezünk. A gyülekezet férfi tagjai gyűlnek össze Isten Igéje mellett. Mindig valamilyen időszerű, a közösséget érdeklő témáról van szó, erre keressük a Biblia válaszát. Lehetőség van kötetlen beszélgetésre, keresve nehezen érthető bibliai részekre magyarázatot, vagy a mai kor kérdéseire kutatni a Kijelentés válaszát.

A helyszín változó. Olykor a gyülekezeti teremben, vagy fűtésidényben az energiaválság óta a Rákóczi-házban találkozhatunk. De jó idő esetén gyakran a parókiaudvaron lévő filagóriában gyűlünk össze, ahol olykor valami finom étel is kerül az asztalra. A helyszínt és az időpontot a vasárnapi szószéki hirdetésben közöljük, de időben közzétesszük honlapunkon is.

Presbitereinket, a gyülekezet férfi tagjait várjuk ezekre az alkalmakra.