Gyermek-istentisztelet

Vasárnaponként 10 óra

Gyermek-istentisztelet

Vasárnaponként 10 órakor a Lorántffy teremben gyermek-istentiszteletet tartunk. Szeretettel hívunk mindenkit. Kérjük a szülőket, nagyszülőket, hozzák gyermeküket, unokájukat gyülekezeti termünkbe.

Amíg a felnőttek a templomban hallgatják az igét, addig az ifjak ugyanazt gyermeknyelven a gyülekezeti teremben.

Ha kisebb testvér is van, akit gyermek-istentiszteletre még nem lehet hozni, szüleivel a templomban kisgyermekes családok számára kialakított, hangszigetelt nyílászárókkal ellátott Mocorgóban tartózkodhatnak, ahol az igehirdetést hangszórón keresztül hallgathatják, a hangszigetelt ablakon keresztül pedig követhetik, ami az istentiszteleten történik.