Nyitott templom

Munkanapokon 10-15 óra között

Nyitott templom

Templomunk június 25-től istentiszteleti időn túl munkanapokon is nyitva van 10-15 óra között azoknak;

• akik szeretnének Isten előtt imádságban elcsöndesedni.
  • Kedvezni kívánunk továbbá mindazoknak, akik a nyári hőségben szeretnének megpihenni egy kicsit. Megtapasztalni, amit a Zsoltáros mond: “Aki a Felségesnek rejtekében lakozik, a Mindenhatónak árnyékában nyugoszik az” (Zsolt 91,1).
  • Megtekinthetik a látogatók, akik városunkba érkeznek, hogy a nevezetesebb épületeket megismerjék.

Az ettől eltérő időpontokat a Lelkészi Hivatalban kell egyeztetni. Telefon: +36 47 311 213, e-mail: refegyhaz.patak@gmail.com

Látogatóink előtt a templom Rákóczi út felőli bejáratát tartjuk nyitva. Kérjük, öltözetük megválasztásával is vegyék figyelembe, hogy istentiszteleti helyre érkeznek. Látogatóink megértését és egyetértését kérjük, hogy hiányos öltözetben – rövid nadrág, mély kivágású blúz, fedetlen test stb. – nem illik a templomba lépni.