Hálaadás az új kenyérért

Vasárnap 10 és 17 órakor, előtte bűnbánati istentiszteletek

Hálaadás az új kenyérért

Gyülekezetünkben augusztus 18-án vasárnap 10 órakor a templomban, 17 órakor pedig a Lorántffy-teremben tartandó istentiszteleten adunk hálát úrvacsorai közösségben azért, hogy idén is lehet az asztalunkon új kenyér.

Az ünnepi istentiszteleteket megelőző napokon – csütörtökön, pénteken és szombaton – bűnbánati istentiszteleteket tartunk a Lorántffy-teremben 17 órai kezdettel. Szerdán a 17 órakor szokásos időpontban bibliaóra lesz.

Kenyerünk az élő Isten beszéde címmel tartjuk bűnbánati istentiszteleteinket. Ha az aktív felületre kattint, az igehirdetések alapigéjét és címét megtalálja és áttanulmányozhatja, így gondolatban jobban készülhetünk az esti alkalmakra.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

a Presbitérium