Kiállítás a karzati galérián

"Mosolygó mákvirágok, illatos tulipánok"

Kiállítás a karzati galérián

A Sárospataki Református Hittudományi Egyetem és a Sárospataki Református Egyházközség hívja és várja az érdeklődőket a

„Mosolygó mákvirágok, illatos tulipánok – A révkomáromi festő-asztalosok templomi munkái”

címmel, Ament Éva bútorfestő népi iparművész és tanítványai alkotásaiból rendezett kiállítás megtekintésére. A megnyitóra 2024. március 24-én, a virágvasárnapi istentiszteletet követően került sor templomunkban. A gyülekezet lelkipásztora köszöntője és Bereczki Róbert, a Kollégium karnagya vezetése mellett zsoltáréneklés után a kiállítást Dr. Enghy Sándor, az SRHE rektora nyitotta meg.

A kiállítás megtekinthető az istentiszteleteket követően és a templom nyitvatartási idejében. Ezektől eltérő időpontot munkanapokon a lelkészi hivatalban (Kossuth Lajos út 18.) személyesen, vagy a +36 47 311 213 telefonszámon lehet.