Menekülők segítése

Segítsen, hogy segíthessünk!

Menekülők segítése

A Kárpátalja felől érkező menekültek ellátása mindannyiunk kötelessége. Ki-ki segítsen úgy, ahogy tud. Ebben a Sárospataki Református Egyházközség is részt kíván venni. Ezért kérjük, segítő szándékukat a következő szempontok szíves figyelembevételével tegyék:

A természetbeni és/vagy pénzadományukat a Lelkészi Hivatalba szíveskedjenek eljuttatni. Pénzadományukat az egyházpénztárba fizethetik be munkanapokon 8-16 óra között, vagy a 11734169 – 20002042 OTP számlaszámra átutalással. A pénzadomány előnye, hogy a szükségnek megfelelően használható. Utóbbi esetben kérjük a megjegyzésrovatban feltüntetni: “Kárpátalja.”
A Sárospataki Református Lelkészi Hivatal elérhetősége:

• 3950 Sárospatak, Kossuth Lajos út 18 (bejárat a Lorántffy Zsuzsanna út felől, a templomkerten át)
• Telefon: +36 47 312-213 vagy +36 30 835 1538
• E-mail: refegyhaz.patak@gmail.com vagy sarospatak@reformatus.hu

Köszönjük az adományozók eddigi minden segítségét. Mind a természetbeni adományokat, mind pedig azok áldozatát, akik egyházközségünkön keresztül pénzzel segítették mindazokat, akik a háború miatt korábbi biztonságukat elvesztették.

a Presbitérium