Gyászhír

Fájó lélekkel, de Isten akaratában megbékélve vettük a hírt, hogy hosszadalmas betegség és testi erőtlenség után 82 éves korában elhunyt gyülekezetünk korábbi presbitere, egyházközségünk hűséges tagja, dr. Takács András, hivatásában kiemelkedő eredményeket elért kutató, szakmai körökben itthon és külföldön elismert állatorvos. Temetése február 9-én volt.

90. életévében sok testi erőtlenség terhét méltósággal hordozva elhunyt városunk köztiszteletben álló személyisége, nemzedékek tanítója és példaképe, Sipos István nyugalmazott gimnáziumi tanár, a Sárospataki Református Egyházközség korábbi presbitere és főgondnoka is elhunyt. Temetése február 10-én volt.

Áldott legyen emlékezetük!