Kiállítás

A Sárospataki Református Hittudományi Egyetem és a Sárospataki Református Egyházközség hívja és várja az érdeklődőket a

„Mosolygó mákvirágok, illatos tulipánok – A révkomáromi festő-asztalosok templomi munkái”

címmel, Ament Éva bútorfestő népi iparművész és tanítványai alkotásaiból rendezett kiállítás megtekintésére. A megnyitó 2024. március 24-én, a virágvasárnapi istentiszteletet követően volt.

A kiállítás megtekinthető az istentiszteleteket követően és a templom nyitvatartási idejében. Ezektől eltérő időpontot munkanapokon a lelkészi hivatalban (Kossuth Lajos út 18.) személyesen, a refegyhaz.patak@gmail.com e-mail címen, vagy a +36 47 311 213 telefonszámon lehet.

Szeretettel várjuk az érdeklődők jelentkezését!

Ament Éva