Konfirmáció 2023

Április 23-án volt gyülekezetünkben konfirmáció vasárnapja. Huszonhárom fiatal tett konfirmációs fogadalmat és járult az úri szent vacsora vételére népes gyülekezeti közösségben. Akik korosztályukból kisgyermek korukban gyülekezetünkben a keresztség sákramentumában részesültek és városunkban laktak, alig voltak többen, mint ahányan most konfirmáltak. Ez azt az örvendetes tényt jelzi, hogy szüleik nemcsak keresztelésükkor tartották fontosnak, hogy gyermekük Istenhez tartozzon, hanem most is. Legyen ezért embernek – a szülőknek – köszönet, Istené pedig a dicsőség. Biztatjuk a konfirmált fiatalokat, kapcsolódjanak be a kedd esténként 18 órakor kezdődő ifjúsági bibliaórás csoportba.

Fénykép: Gombos Levente