Hálaadó istentisztelet

Együtt a szolgálatban

Hálaadó istentisztelet

A Sárospataki Református Egyházközség Presbitériuma szeretettel hívja hálaadó istentiszteletre gyülekezetünk tagjait, honlapunk olvasóit április 30-án vasárnap délelőtt a 10 órakor kezdődő istentiszteletre abból az alkalomból, hogy a gyülekezet tíz évvel ezelőtt választotta meg lelkipásztorául Dr. Fodor Ferenc lelkipásztor, teológiai tanárt, aki hitvestársával együtt szolgálja közöttünk Isten dicsőségét, közösségünk külső és belső épülését. A gyülekezettel közösen megtett útra visszatekintve Isten megtartó kegyelméről és jóságának közöttünk véghezvitt jeleiről emlékezünk meg. Az igehirdetés szolgálatát Pásztor Dániel, a Tiszáninneni Református Egyházkerület püspöke végzi. A nap témája: „Együtt a szolgálatban.” E gondolat szellemében hangzanak visszaemlékezések, köszöntések. Az énekkart Bereczki Róbert karnagy vezeti. A közös szolgálatban töltött időre emlékezik Pásztor Dániel Püspök, Dr. Mátyás Péter főgondnok, Dr. Hörcsik Richárd országgyűlési képviselő, Dr. Enghy Sándor rektor, Aros János polgármester, Molnár Zsolt segédlelkész.

Az istentisztelet után a Mudrány étteremben szeretetvendégség lesz, melyre a gyülekezetet, minden jelenlévőt szeretettel hívunk. Kérjük, hogy aki süteménnyel tud segíteni a szeretetvendégség lebonyolításában, jelezze a Lelkészi Hivatalban.

a Presbitérium