Konfirmációi ünnepély

Vasárnap 10 órakor

Konfirmációi ünnepély

Május 12-14. között – csütörtöktől szombatig minden este 17 órai kezdettel a templomban bűnbánati istentiszteleteket tartunk.

Május 14-én szombaton, az eseti bűnbánati istentisztelet keretében lesz templomunkban a konfirmandus csoport nyilvános vizsgája.

Gyülekezetünk missziói rendje szerint május 15-én vasárnap a 10 órakor kezdődő istentiszteleten pedig sor kerül konfirmandusaink ünnepélyes hitvallás- és fogadalomtételére, valamint első úrvacsoravételükre. Ezen a vasárnapon konfirmáló gyermekeinkkel együtt leszünk úrvacsorai közösségben.

Honlapunk olvasóit szeretettel várjuk mind a bűnbánati istentiszteletekre, mind a vasárnapi úrvacsorai közösségbe.

a Presbitérium