Örök élet vasárnapja

November 21-én vasárnap, 10 óra

Örök élet vasárnapja

Az egyházi év nem december 31-ével ér véget, hanem advent első vasárnapja előtti vasárnappal. Ezt a napot örök élet vasárnapjának nevezzük. Gyülekezetünkben ekkor hagyományosan megemlékezünk azokról, akik eltelt egy évben hunytak el. Visszatekintésünkben nem csupán szeretteink tovatűnt életére emlékezünk, hanem Krisztus Urunk halál fölött vívott győzelme bizonyosságában is szeretnénk megerősödni. Örök élet vasárnapja idén november 21-re esik.

Akik gyülekezetünkben szerettüket elveszítették és református szertartás szerint temették, szeretettel hívjuk november 21-én a 10 órakor kezdődő istentiszteletre templomunkba. Az emlékező családokat imádságunkban hordozzuk, istentisztelet végén felolvassuk azok nevét, akiket az elmúlt egy évben temettünk. Az igehirdetés is a vigasztalásról, a Krisztus feltámadása által szerzett reménységről szól.

Szeretettel hívunk és várunk mindenkit.

a Presbitérium