Evangelizációs estek

Május 22-26. között – hétfőtől péntekig minden este 17 órai kezdettel evangelizációs esteket tartunk a Lorántffy-teremben Pocsai Sándor kárpátaljai lelkipásztor, a csongori misszió vezetőjének szolgálatával. Ha a gyülekezeti terem kicsinek bizonyul, az evangelizációs estek a templomban lesznek.

Az igehirdetések később is meghallgathatók honlapunk “Igehirdetések” rovatában.

Biztatjuk a kisgyermekes családokat, ők is jöjjenek a templomi mocorgóban gyermekükkel együtt lehetnek, a templomba nem hallatszik ki a gyermekhang, de ami a templomban történik, a mocorgóban hallható, mivel hangszóró van bevezetve oda. Kérjük a szülőket, gondoljanak rá, hogy a templomban hidegebb van, mint kint. Gyermeküknek hozzanak a templomi hőmérsékletnek megfelelő ruhát.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Pocsai Sándor lelkipásztor