Ismét ebédet osztott gyülekezetünk rászorulóknak

December 2-án a piactéren gyülekezetünk ebédet osztott rászorulóknak. E nemes kezdeményezést városunk önkormányzata indította el egykor, de egy idő után abbamaradt. Gyülekezetünk Missziói Bizottsága Kövér Zsolt missziói gondnok lelkes szervezőmunkájának köszönhetően újra indította és éveken át működtette. Örömmel végeztük a hideg hónapokban az ebédeltetés szervezését. Az önkormányzat missziói gondnokunk által a hideg hónapokra gondosan előkészített ebédeltetést kivette a kezünkből, és az általunk felkért támogatók bevonásával meghirdette rászorulók ebédeltetését.

A Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön konyháján készült finom ebéddel vendégeltük meg a rászorulókat.

Köszönjük e helyről is gyülekezetünk e célra biztosított természetbeni és anyagi adományát, valamint missziói gondnokunk körültekintő szervezését.