Mai híradás az evangelizációról

Istennek legyen hála, ma este szűkösnek bizonyult a Lorántffy-terem. A templomba mentünk át, ahol népes közösség előtt hangzott az igehirdetés.

A keddi evangelizációs est után a konfirmált fiatalok, csütörtök este a gyülekezet énekkara maradt együtt beszélgetésre, és együtt megvacsoráztunk. Az asztalravalót ezúttal is Kövér Zsolt missziói gondnok készítette el.

A járvány után nemrég újjá alakult gyülekezeti énekkar szép, Istent magasztaló éneke is felcsendült a filagóriában.

A hét további, minden estéjére is szeretettel várunk minden érdeklődőt. A vasárnap délelőtti istentiszteleten is Pocsai Sándor hirdeti az igét.