Presbiteri találkozó

Megtartottuk június 18-án délután az evangelizációs hét kapcsán szervezett presbiteri találkozót. A környékbeli presbitériumokból is jöttek érdeklődők. Az együttlét áhítattal kezdődött, melyet Dr. Fodor Ferenc lelkipásztor tartott. Dr. Mátyás Péter fődondnok köszöntötte a gyülekezetet, majd a Gedeon Társaság munkájáról számolt be. Ezután Bajusz János, az egyházmegye főgondnoka mondott köszöntőt, majd a találkozó találkozó  program szerinti előadói mondák el gondolataikat: Kövér Zsolt missziói gondnok, Pásztor Gyula, Sipos-Vizaknai Gergely gödi lelkipásztor, Bíró László ny. mérnök, Éger Gábor gyűjteményi munkatárs és Vida-Czene Kálmán tanár. A találkozó evangelzációs esttel végződött, ahol az igét Pocsai Sándor hirdette. Sajnos nem minden fénykép sikerült jól, néhányat itt közlünk azok közül, amelyek a találkozón készültek.

Vida-Czene Kálmán sárospataki presbiter “Családommal a gyülekezetben, gyülekezet a családomban” címmel mondott bizonyságtételt, melyet itt meghallgathat: