Tíz éve főgondnok Dr. Mátyás Péter

Tíz éve választotta egyházközségünk közgyűlése a gyülekezet főgondnokává Dr. Mátyás Pétert. Ebből az alkalomból október 22-én  Dr. Fodor Ferenc lelkipásztor az istentisztelet keretében köszöntötte őt és feleségét, Szabó-Mátyás Ildikót. Megemlékezett róla, hogy Dr. Mátyás Péter hűséggel és nagy odafigyeléssel, a gyülekezet épülésére hordozza ezt a tisztséget, amivel őt Isten megbízta. Hálásak vagyunk mindazért a jóért, törődésért, amit gyülekezetünkért Isten dicsőségére tesz. Felesége társa és támogatója ebben a szolgálatban. Dr. Fodor Ferenc a gyülekezet ajándékaként könyvcsomagot adott át, valamint Szabó Mátyás Ildikónak egy csokor virágot.